Dystrybucja:           bziembicka@ftfilms.org          +48 601 861 443  

Miłość z NETU

Tytuł oryginalny: Christian Mingle

Informacje podstawowe:

Informacje podstawowe

Reżyseria:

Reżyseria

Scenariusz:

Scenariusz

Obsada:

Obsada

Opis filmu:

- Jest to świetna komedia romantyczna opowiadająca historię młodej i nowoczesnej singielki, która chce od życia tego, co najlepsze - wspaniałej kariery, cudownych przyjaciół i tego Jedynego - mówi reżyser filmu, Corbin Bernsen. - Niepewnie wkracza w świat randek online z nadzieją, że błyskawicznie uda jej się znaleźć bratnią duszę, a ostatecznie wyrusza w podróż w głąb siebie, która zmieni całe jej życie.

W filmie wystąpili: Lacey Chabert („Wredne dziewczyny”, „Ich pięcioro”), Jonathan Patrick Moore („L.A. Complex”, „William i Kate”), Stephen Tobolowsky („Dzień świstaka”), Erin Bethea („Próba ogniowa”) oraz John O’Hurley („Kroniki Seinfelda”, „Wszystkie moje dzieci”). Za muzykę oraz dystrybucję odpowiada Capitol Christian Distribution.

Autorem scenariusza oraz reżyserem filmu jest Corbin Bernsen („Prawnicy z Miasta Aniołów”, „Pierwsza liga”, „Beyond the Heavens”), a producentem - Chris Aronoff („Rodzinny weekend”, „3 Day Christmas”). Producentami wykonawczymi są między innymi Matt Swanson i Charlie Schafer. Film powstał w koprodukcji Home Theater Films i Creation Lab Pictures.

 

STRESZCZENIE

„Miłość” z netu” to świetna komedia romantyczna. Jej bohaterka, Gwyneth Hayden, (Lacey Chabert, „Wredne dziewczyny”) jest trzydziestokilkuletnią szefową marketingu u szczytu kariery. Ma szafę pełną najlepszych ciuchów, wymarzone mieszkanie i wspaniałych przyjaciół. Brakuje jej tylko ukochanego mężczyzny. Pod wpływem chwili tworzy swój profil na portalu randkowym dla ludzi z wartościami, mając tym samy nadzieję na znalezienie tego Jedynego. Niestety, próby zaimponowania wymarzonemu mężczyźnie (Jonathan Patrick Moore) kończą się fatalnie, gdy ten dowiaduje się o jej „fałszywej wierze”. Pozbywając się złudzeń, Gwyneth dostrzega, jak powierzchowne, pełne sztuczności i udawania jest jej życie. Prowadzi ją to do nawiązania prawdziwej relacji z tym Jedynym. On jest odpowiedzią na najgłębsze pragnienia jej serca i prawdziwą Miłością.