Dystrybucja:           bziembicka@ftfilms.org          +48 601 861 443  

5 dni wojny

Film opowiada o odwadze międzynarodowych reporterów i Gruzinów...

CZYTAJ Więcej o filmie

Miłość z NETU

Szukała wymarzonego mężczyzny. Znalazła dużo więcej...

CZYTAJ Więcej o filmie

Cristiada

Opowiada historię grupy kobiet i mężczyzn, z których każdy decyduje się na podjęcie największego ryzyka dla dobra swoich rodzin, wiary i przyszłości swojego kraju..

CZYTAJ Więcej o filmie

Największy z cudów

Porywający, pełnometrażowy film animowany dający nowe spojrzenie na cud, jakim jest Msza Święta...

CZYTAJ Więcej o filmie

O nas

Firma FT Films powstała w 2009 roku. Zajmuje się działalnością wydawniczą, produkcyjną i dystrybucyjną. W 2012 roku wprowadziła do kin film „5 dni wojny” - oparty na prawdziwych wydarzeniach thriller opowiadający o wojnie w Gruzji w 2008 roku.

Firma jest też dystrybutorem „Cristiady” - najdroższej produkcji w historii kina meksykańskiego z gwiazdorską obsadą. Uzyskała też prawa do filmu „Największy z cudów” - wspaniałej, animowanej opowieści o misterium Mszy Świętej. Z kolei nakładem wydawnictwa FT ukazały się takie książki jak: „Teofil”, „Pamięć przeszłości. Przewodnik na czasy ostateczne”, „Święta Chusta, Święta Krew” oraz „Harry Potter and the Paganization of Culture”, „He Likes Tuesdays Best”, „1001 Things You Should Know About the Blessed John Paul II”, „A Retreat with the Blessed John Paul II”, „Blessed John Paul II. A Pope of the Divine Mercy” i „Prayers of the Blessed John Paul II to Our Lady”.

Firma ma w planach produkcje kinowe pełnometrażowe i animowane.


Produkcje, które dotychczas ukazały się nakładem FT Films:


Dystrybucja: FT Films

Barbara Ziembicka
Dyrektor generalny FT Films


e-mail: bziembicka@ftfilms.org
tel. +48 601 861 443